طراحی بنر
اهمیت ابزار انتخاب در نرم افزار فتوشاپ
اهمیت ابزار انتخاب یا Select فتوشاپ
آذر ۲۹, ۱۳۹۵
طراحی کاتالوگ مبلمان
چه مواردی برای کاتالوگ مبلمان الزامی است
دی ۱, ۱۳۹۵

تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات اینترنتی

تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات اینترنتی

تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات اینترنتی

تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات ، یکی از راه های بسیار کار آمد در امر تبلیغات بسیار حساب می آید ، چرا که ساخت تیزر تبلیغاتی کمک بسیار برای جذب مخاطبان خواهد کرد . البته این موضوع درچند سال گذشته بخوبی در تبلیغات تلویزیونی دیده می شود و روز به روز اهمیت طراحی موشن گرافیک برای شرکت های تبلیغ دهنده بیش از پیش افزایش می یابد .

در ادامه مقالات طراحی موشن گرافیک میخواهیم درباره تولید موشن گرافیک و آینده ی آن در امر تبلیغات اینترنتی بپردازیم .

تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات اینترنتی

تولید موشن گرافیک پلی به آینده تبلیغات

ساخت تیزر تبلیغاتی و آینده تبلیغات بنری

معمولا بازایابان شرکت های بزرگ همواره به دنبال راهی جدید برای تبلیغات محصولات خود هستند . در شرایط فعلی تبلیغات بنری در فضای مجازی یکی از رایج ترین و پربیننده ترین روش های تبلیغات نوین برای هر کسب و کاری بشمار میرود . و شرکت با طراحی بنر تبلیغاتی در سایز های مختلف ( عموما ۱۵ سایز دلخواه ) با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی شروع به تبلیغات می کنند . این روش جزو یکی از راه های مناسب برای تبلیغات شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی است .

تبلیغات ویدیویی موشن گرافیک 

پیش بینی های انجام شده نشان میدهد که با توجه به افزایش میزان بیننده یا کاربران اینترنتی سمت و سوی تبلیغات بنری با تحول بیشتری مواجه شود . حتی تا جایی که در چند سال آینده تعداد بینندگان فعلی چند برابر شود و این امر باعث رونق بیشتر در تبلیغات اینترنتی میشود . نمایش تبلیغات نسل جدید را تجربه خواهد کرد . حتی شاهد ساخت تیزر تبلیغاتی و نمایش آن در بین ویدیو های اشتراکی سایت ها قرار بگیرد .

غافل نشویم که در حال حاضر هستند تبلیغاتی که در بین ویدیو های نمایش تحت وب قابل مشاهده هستند . اما این موضوع پیش بینی می شود که در سال های آینده رشد بیشتری نسبت به شرایط فعلی داشته باشد بطوری که شرکت های تبلیغ دهنده برای تبلیغات ویدیویی خود بدنبال ساخت تیزر تبلیغاتی یا همان طراحی موشن گرافیک اختصاصی باشند .

در نتیجه باید صبر کرد و دید که این اتفاق تا حدی میسر می شود .

ویدیوی تولیدی > مهدی شجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *