طراحی بنر
فونت طراحی بنر
فونت طراحی بنر
بهمن ۲۸, ۱۳۹۶
ویژگی کارت ویزیت
ویژگی های کارت ویزیت چیست
فروردین ۱۳, ۱۳۹۷

طراحی بروشور آنلاین

طراحی بروشور آنلاین

طراحی بروشور آنلاین

امروزه حضور در فضای آنلاین یکی از ملزومات تبلیغات و بازاریابی برای شرکت های تولیدی و خدماتی می باشد بطوری که برخی از شرکت ها و سازمان ها اکثر و یا حتی همه مشتریان خود را از این طریق جذب می کنند. همان طور که می دانید و در مقالات مربوط به طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور توضیح دادیم، brochure یک ابزار تبلیغاتی برای معرفی محصولات می باشد که دقت در طراحی آن، بسیار حائز اهمیت است. حال در این مطلب می خواهیم شما را با یکی از شیوه های نوین در این حوزه آشنا کنیم. طراحی بروشور آنلاین ابزاری در فضای آنلاین است که شما پس از طراحی آن را در معرض دید کاربران اینترنتی قرار می دهید. در واقع در این روش شما نیازی به چاپ  ندارید. همانند کاتالوگ آنلاین انجام می شود و تقریباً تمامی مزایای catalog آنلاین را دارا می باشد. البته تفاوت های زیادی در این دو مدل آگهی چاپی وابسته به یکدیگر وجود دارد .

طراحی بروشور آنلاین

طراحی بروشور آنلاین

مزایای طراحی بروشور آنلاین

حضور در فضای آنلاین این امکان را به شما می دهد که محصولات تان را در معرض دید عده بسیار زیادی از کاربران و مشتریان قرار دهید. حال چه این افراد مشتری هدف باشند و یا نباشند. همچنین بروشور آنلاین ( و یا لینک آن ) را می توانید در انواع کانال های ارتباطی نظیر سایت  ، شبکه های اجتماعی و … به صورت متحرک و یا غیر متحرک استفاده کنید. brochure آنلاین این امکان را به شما می دهد که از انیمیشن و تصاویر و افکت های متحرک در طراحی بروشور تبلیغاتی بهره ببرید که این خود به جذابیت brochure شما می افزاید. همانطور که استفاده از بنر گیف در فضای اینترنتی می تواند مزایایی نسبت به چاپ و طراحی بنر چاپی داشته باشد. البته این مسئله را نیز یادآور می شوم که چاپ brochure در جایگاه خود مزایای بسیاری دارد که اگر طراحی و چاپ به صورت حرفه ای و استاندارد انجام شده باشد، هدف نهایی یعنی جذب مشتری تحقق پیدا خواهد کرد.

ساخت بروشور آنلاین

توجه داشته باشید ، بروشور آنلاین به دو شیوه طراحی و یا استاندارد سازی می شود ، به هیچ عنوان نمی شود استاندارد های دیزاین نسخه چاپخانه ای را به نسخه ویرایش شده جهت نمایش در وب سایت ها مقایسه نمود .

در اینترنت ، دست شما برای دیزاین و اعمال بسیاری از المان ها ، رنگ ها و … باز تر بوده که این مساله بر خلاف نسخه چاپخانه ای می باشد . امروزه با توجه به بوجود آمدن ابزار طراحی آنلاین کار برای شما آسانتر شده است و می توانید از طریق سرویس های آنلاین طراحی ، بروشور خود را طراحی و در نهایت خروجی مورد نظر را دریافت کنید . اینگونه وب سایت ها کار را برای شما آسانتر کرده است و با قرار دادن قالب های آماده brochure  به صورت پیشفرض کمی مشکلات را در مرحله اول بر طرف کرده است .

علاوه بر این شما میتوانید از طریق وب سایت رضاگراف با ارائه اطلاعات مد نظر خود جهت طراحی بروشور خود را ارسال نموده و پس از بررسی های اولیه طراحی شده وارد مرحله ی ایده پردازی و ارائه یک طرح جذاب و خلاقانه آغاز خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *