طراحی بنر
روی تبلیغات آنلاین حساب کنید !
روی تبلیغات آنلاین حساب کنید !
آذر ۲۱, ۱۳۹۶
25 درصد تخفیف یلدای 96 رضاگراف
۲۵ درصد تخفیف یلدای ۹۶ پارسی طرح | فقط تا پایان یلدای ۹۶ فرصت دارید
آذر ۲۹, ۱۳۹۶

تبلیغات محتوایی چیست ؟

تبلیغات محتوایی چیست ؟

تولید محتوا بحث امروز و دیروز نیست ، شاید دوران اوج خود در این سال ها پشت سر میگذارد اما نمیتوان آن را یک مساله نو ظهور در اینترنت بدانیم . امروز میخواهیم برای اولین بار خارج از گود مستقیم طراحی بنر ، به تبلیغات محتوایی بیشتر بپردازیم .

تبلیغات محتوایی چیست ؟

چیزی که میتوانیم تغییر این مدل از تبلیغات بدانیم ، این است که در سال های اخیر تولید محتوا با محوریت و هدف دقیق تری دنبال می شود . و از عنوان هایی نظیر تبلیغات محتوایی ، رپورتاژ آگهی  و مواردی این چنین نام برده می شود . اهداف برای ثبت این اگهی ها متفاوت است که هر شرکت و کسب و کاری با توجه به نیاز خود به ثبت تبلیغ رپورتاژ یا همان نوع محتوایی می کنند .

از سایت رضاگراف در مورد بخش ها و مزایا و معایب آگهی نمایشی از طریق Banner advertising بسیار صحبت شده است و با انتشار مقالات مختلفی سعی بر آن داشته ایم تا به ریز و درشت تبلیغات آنلاین بنری بپردازیم .

تبلیغات محتوایی در سایت های پربازدید

نکاتی برای یک تبلیغات محتوایی یا تبلیغات همسان با کیفیت 

محتوایی :

برای ساختار یک آگهی محتوایی چند مساله مهم وجود دارند که با قرار این آیتم ها در کنار یکدیگر یک محتوا خوب تبلیغاتی تهیه می شود .

  1. نگارش و تولید یک محتوا متنی متناسب با موضوع ارسالی : اگر شما تمایل دارید در ارتباط با کسب و کار یا تجارت خاصی تبلیغات انجام دهید باید بخوبی با بخش و خصوصیات موضوع ارسالی اگاهی کامل داشته باشید ، متن نوشته شده ی خود را بارها و بارها تا رسیدن یک محتوای ایده آل ویرایش کنید ، خصوصا هنگامی که میخواهید محتوای ایجاد شده را دید هزاران کاربران فعال در وب سایت های پربیننده به نمایش و یا منتشر کنید .
  2. استفاده از تصاویر مناسب : درست که این مطلب در ارتباط با تبلیغات محتوایی ست ، اما در تولید محتوای الکترونیک تصاویر یک نقش اساسی دارند . گاها در رپورتاژ آگهی ها مشاهده می کنیم که شرکت مورد نظر به هیچ عنوان اهمیتی به تصاویر استفاده شده نمی دهند تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت از تصاویر کپی شده و عموما بی کیفیت بهره گیری میکنند . یکی رپورتاژ آگهی می تواند از یک یا چند تصویر استفاده شود که این موضوع بستگی تعداد خطوط محتوایی شما دارد . اما نکته که باید در نظر داشته گرفته شود ، استفاده از طراحی بنر با کیفیت و همسان با موضوع و محتوا می باشد و تا جای امکان از تصاویر اختصاصی استفاده شود .
  3. دقیق و به موقع چیدمان کنید : چیدمان یک اثر مثبت بر روی مخاطب دارد ، خصوصا هنگامی که شما به صورت استاندارد ترکیب محتوا و تصاویر و دیگر آیتم را رعایت کرده باشید . محتوای خود به چند تقسیم کنید ، درباره آن ها چند خط توضیح دهید ، برای هر قسمت یک تصویر با سایز و مفهوم مناسب در نظر بگیرید ، اگر قرار است از لینک های خروجی در محتوا استفاده کنید در این زمینه افراط نداشته باشید .

نتیجه گیری :

یکی از روش های مدرن اگهی ، نوع محتوایی آن است ، پس به سادگی از کنار آن نگذریم برای آن تهیه یک تبلیغ خود و با کیفیت جهت افزایش فروش و تاثیر بیشتر زمان و بودجه مناسبی صرف کنیم .

انتهای مطلب .

رضاگراف

2 دیدگاه ها

  1. فیلم ایرانی گفت:

    سلام
    سایت بسیار خوبی دارید. بابت مطلب خوبتان سپاسگذارم
    موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه