طراحی بنر
بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟
بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟
فروردین ۲۱, ۱۳۹۶
دکمه فراخوان call to action
دکمه فراخوان یا call to action چیست
خرداد ۱۸, ۱۳۹۶

تجربه دنیای گرافیک با سامانه طراحی بنر پارسی طرح | بیش از سه سال سابقه خدمت رسانی

دنیای گرافیک

دنیای گرافیک

دنیای گرافیک تنها در یک سامانه

حدود ۳ سال و نیم از راه اندازی وب سایت طراحی بنر رضاگراف می گذرد . این زمان چه کوتاه و چه بلند ، خوشحالیم که همواره در کنار شما و شما همراه ما هستید . در ابتدای کار بطور طبیعی خدمات سامانه رضاگراف به تعداد اندکی خلاصه می شد . که اصلی ترین موضوع آن طراحی بنر تبلیغاتی ، کاور آهنگ ( ویژه هنرمندان موسیقی کشور ) ، طراحی هدر وب سایت شاکله خدمات رضاگراف را تشکیل می دادند . اما با بررسی های انجام شده بر آن شدیم تا بتوانیم پوشش خدمات طراحی گرافیک سامانه را بیافزاییم .

دنیای گرافیک با رضاگراف

بعد از گذشت این مدت ، امروز افتخار خدمت رسانی در بخش های مختلفی در زمینه گرافیک به کاربران و مشتریان محترم سامانه هستیم . پوشش بیشتر و وارد شدن به دنیای تبلیغات در شاخه های مختلف از جمله ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو ، طراحی موشن گرافیک ، طراحی بنر تبلیغاتی ، طراحی بنر ثابت ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تراکت تبلیغاتی تنها بخشی از خدمات این سامانه تا  پایان سال ۹۵ می باشد .

رویکرد رضاگراف در مسیر پیش رو چه خواهد بود ؟

ارائه طراحی در سطوح متوسط ، حرفه ای و خلاقانه باعث شده است مشتریان دیروز ما ، مشتریان امروز ما باشند و نتیجه این عمل ، جلب رضایت بیش از ۹۵ درصدی را شامل شود . در رضاگراف شما تجربه ای جدیدی را لمس خواهید کرد ، ارائه خدمات گسترده طراحی ، پشتیبانی مناسب و ثبات در قیمت گذاری جز اهداف اصلی این سامانه به شمار میرود .

در کنار شما هستیم ، تا بتوانیم در دنیای گرافیک ، پا به پای شما در تبلیغات آنلاین – چاپی همراه شویم و با ارائه بهترین روش ها ، طرح ها و ایده نو . همراه خوبی در مسیر موفقیت شما باشیم .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *