طراحی بنر
بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟
بنر تبلیغاتی چگونه شکل گرفت ؟
فروردین ۲۱, ۱۳۹۶
دکمه فراخوان call to action
دکمه فراخوان یا call to action چیست
خرداد ۱۸, ۱۳۹۶

دنیای گرافیک با رضاگراف

دنیای گرافیک

دنیای گرافیک

دنیای گرافیک تنها در یک سامانه

حدود ۳ سال و نیم از راه اندازی وب سایت طراحی بنر رضاگراف می گذرد . این زمان چه کوتاه و چه بلند ، خوشحالیم که همواره در کنار شما و شما همراه ما هستید . در ابتدای کار بطور طبیعی خدمات سامانه رضاگراف به تعداد اندکی خلاصه می شد . که اصلی ترین موضوع آن طراحی بنر تبلیغاتی ، کاور آهنگ ( ویژه هنرمندان موسیقی کشور ) ، طراحی هدر وب سایت شاکله خدمات رضاگراف را تشکیل می دادند . اما با بررسی های انجام شده بر آن شدیم تا بتوانیم پوشش خدمات طراحی گرافیک سامانه را بیافزاییم .

دنیای گرافیک با رضاگراف

بعد از گذشت این مدت ، امروز افتخار خدمت رسانی در بخش های مختلفی در زمینه گرافیک به کاربران و مشتریان محترم سامانه هستیم . پوشش بیشتر و وارد شدن به دنیای تبلیغات در شاخه های مختلف از جمله ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو ، طراحی موشن گرافیک ، طراحی بنر تبلیغاتی ، طراحی بنر ثابت ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تراکت تبلیغاتی تنها بخشی از خدمات این سامانه تا  پایان سال ۹۵ می باشد .

رویکرد رضاگراف در مسیر پیش رو چه خواهد بود ؟

ارائه طراحی در سطوح متوسط ، حرفه ای و خلاقانه باعث شده است مشتریان دیروز ما ، مشتریان امروز ما باشند و نتیجه این عمل ، جلب رضایت بیش از ۹۵ درصدی را شامل شود . در رضاگراف شما تجربه ای جدیدی را لمس خواهید کرد ، ارائه خدمات گسترده طراحی ، پشتیبانی مناسب و ثبات در قیمت گذاری جز اهداف اصلی این سامانه به شمار میرود .

در کنار شما هستیم ، تا بتوانیم در دنیای گرافیک ، پا به پای شما در تبلیغات آنلاین – چاپی همراه شویم و با ارائه بهترین روش ها ، طرح ها و ایده نو . همراه خوبی در مسیر موفقیت شما باشیم .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *