طراحی بنر
هدر سایت چیست
هدر سایت چیست ؟
شهریور ۱۲, ۱۳۹۶
بازار داغ تبلیغات اینترنتی در خبرگزاری ها
بازار داغ تبلیغات اینترنتی در خبرگزاری ها
شهریور ۳۱, ۱۳۹۶

سایز کاور اهنگ چند پیکسل است ؟

سایز کاور اهنگ

سایز کاور اهنگ

سایز کاور اهنگ برای برخی طراحان همچنان جای سوال است ، اینکه برای طراحی کاور اهنگ چه سایزی را انتخاب کنند و اینکه سایزی را که تعیین میکنند برای استفاده در فرم های نمایشی مختلف دارای یک استاندارد مشخصی داشته باشد ، یک سوالی ست که همچنان برای برخی ها پاسخ داده نشده است . اما ما در سایت رضاگراف با توجه به تجربه چند ساله و اجرای بیش از صدها کاور موزیک به این سوال پاسخ خواهیم داد .

سایز کاور اهنگ

سایز کاور اهنگ

این موضوع در طراحی بنر هم صدق می کند و البته کاور اهنگ با کمی حساسیت کمتر نسبت به بنر ، نیازمند یک اصول و استاندارد در تعیین سایز می باشد .

سایز کاور اهنگ چند پیکسل است ؟ 

مقدار پیکسل کادری که برای طراحی Cover  آهنگ در نظر گرفته می شود به طور میانگین به چند سایز محدود که با توجه به سلیقه + استاندارد خلاصه می شود . اما اینکه شما قبل از شروع طراحی آینده نگری کنید و احتمالات را نظر بگیرید یک نکته مهم و ویژگی به حساب می آید و شما را از مشکلات پیش رو دور میکند .

خیلی از طراحان همچنان وقتی که یک کاور را میکنند صرفا حال حاضر را در نظر دارند و در صورتی در آینده و یا دور خواننده کاور بخواهد استفاده دیگری از طرح داشته باشد نمیتواند و مشکلاتی پیش روی آن خواهد بود و طراح می بایست از صفر طراحی جدیدی را انجام می شود .

سایزهای کم ریسک در طراحی Cover :

نکته : اندازه ای که برای طراحی در گرفته می شود ، کاملا متفاوت از سایزی که در وب سایت های موسیقی به نمایش در می آید .

سایز ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل طراحی کنید .

اما خروجی تصویر نهایی را در ابعاد کوچک تری برای نمایش به وب سایت نمایش دهنده یا منتشر کننده ارائه دهید ! البته می توانید سایز را بزرگ تر هم تعیین کنید ، مثلا ۲۰۰۰ در ۲۰۰۰ پیکسل و همزمان با سایز کوچک سایز بزرگ را هم به وب سایت منتشر کننده ارائه دهید .

اندازه طراحی کاور آهنگ

اندازه طراحی کاور آهنگ

اندازه ای که برای شما ذکر کرده ایم یک اندازه بدون ریسک یا با کمترین ریسک ممکن است . در آینده اگر خواننده محترم برای تبلیغات یا انتشار تصویر در رسانه های مختلف نیازمند کاور باشد . کافی ست با عمل ریسایز کاور را با کیفیت بالا اما در سایز درخواستی خواننده به آن ارائه دهید .

کاور آلبوم موسیقی :

کاور آلبوم موسیقی یا به نوعی کاور هایی که میخواهند در قالب یک آلبوم چاپ و به صورت مجوز دار یا بدون مجوز نشر پیدا کنند ، سایز دیگری را شامل می شود . که این تعیین سایز توسط ناشر به طراح ارائه می شود و این موضوع کاملا از دنیای کاور موسیقی در فضای مجازی متفاوت است . 

اندازه ی کاور برای نمایش در وب سایت های موسیقی :

در سایت های موسیقی ، روزانه کاور های مختلفی همراه با موسیقی به نمایش در می آیند . عموما سایز های در این دسته از وب سایت مورد استفاده قرار میگیرد .

۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل و در صورتی که نمایش کاور در قالب هدر قرار گیرد ، یک سایز دیگر به صورت ولی به وب سایت نمایش دهنده ارائه می شود . که این سایز در طول تقریبی ۱۰۳۰ در ارتفاع متغییر و دلخواه تعیین می شود .

در این مطلب صرفا به سایز کاور اهنگ پرداخته شده است .

سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

انتهای مطلب.

اختصاصی رضاگراف

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه