طراحی بنر
فروشگاه طرح لایه باز
یک فروشگاه با طرح های لایه باز متنوع !
آبان ۶, ۱۳۹۷
قابلیت name tag اینستاگرام
قابلیت name tag اینستاگرام
آبان ۹, ۱۳۹۷

۵ تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای !

5 تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای

5 تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای

۵ تکنیک برای ساخت یک کاور آهنگ حرفه ای !

این روزها که در دنیای پر هیایوی موسیقی خوانندگان زیادی وارد می شود ، رقابت در بخش طراحی کاور آهنگ هم بیش از پیش افزایش پیدا کرده است . به جرات می توان با مرور روزانه وب سایت های موسیقی کاور های زیادی را مشاهده نموده که در ۲۴ ساعت طراحی و همراه موسیقی مرتبط منتشر می شود . اما آیا تمام این کاور ها از نظر کیفی قابل دفاع هستند یا خیر .

با توجه به اینکه طراحی کاور یک کار تخصصی در حوزه طراحی گرافیک می باشد ، به هیچ عنوان برای مثال یک طرح طراحی بنر را با یک کاور و حتی کارت ویزیت مورد مقایسه قرار داد ، چرا که هر کدام دارای جایگاه و ویژگی هایی هستند باید در جای خود به آن ها پرداخته شود . در بسیاری مواقع حتی این چالش و عدم مقایسه را نمی توان در طرح کاوری را با یک طرح کاور دیگر قرار داد .

در این برای طراحی یک کاور موسیقی خوب چند مساله مهم دخالت داشته و این موارد در کنار یکدیگر یک کاور خوب و حرفه ای را ایجاد خواهد کرد .

۱- ذهن خلاق طراح کاور

۲- شناخت درست و در صحیح از موضوع اثر

۳- سلیقه ی هنرمند کاور

۴- ابزار های موجود

۵- نرم افزار طراحی کاور آهنگ

پ ۱ > هر کدام از این موارد در کنار یکدیگر می تواند نقش بزرگی برای داشتن یک طرح خوب داشته باشد ، اگر طراح کاور ذهن خوب و خلاق داشته باشد می تواند با ابزار های کم یک ایده خوب را اجرا کند ، این مساله بخش از مسیر را طی میکند و خلاقیت در طراحی از مهمترین ویژگی های یک طرح بشمار می رود .

پ ۲ > شناخت درست از آهنگ یا آلبومی که میخواهید برای آن کاور طراحی کنید یکی دیگر مهمترین ویژگی ها می باشد که توجه به آن الزامی است ، شما باید برای طراحی درک بسیار خوبی از محتوای آهنگ مربوطه داشته باشید و با بررسی های لازم طرح خود خلق کنید .

پ ۳ > دریافت در هنرمند می تواند به شما کند تا در میان صد ها ایده و سبک طراحی به صورت هدفمند تری طراحی خود را انجام دهید ، این مساله در کنار شناخت مخاطب اثر گذاری چند برابری برای شما به همراه دارد تا بتوانید خروجی خوبی از طرح دریافت کنید .

پ ۴ > طبیعی است که بیشتر طرح با توجه به اینکه هنرمند اثر ابزار های لازم برای تصویر بردار اصولی را در اختیار ندارد ، طراح لازم می داند از تصاویر و یا عناصر گرافیکی از پیش اماده شده استفاده نماید . ابزار های تصویری که می تواند برای یک طراحی بسیار مفید باشد و در صورتی که به صورت استاندارد و در چارچوب اصولی از آن ها استفاده شود ، کیفیت طرح شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد .

پ ۵ > توضیح در ارتباط با نرم افزار طراحی کاور می سپاریم به یک بخش اختصاصی در این حوزه به بزودی به صورت کامل به آن میپردازیم .

 

انتهای مطلب .

پارسی طرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *