طراحی بنر
چالش های پیش روی تبلیغات سال 98
چالش های پیش روی تبلیغات سال ۹۸
اسفند ۱۵, ۱۳۹۷
تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود
تبلیغاتی با رنگ و بوی عیدانه که در صفحات وب دیده می شود
اسفند ۲۰, ۱۳۹۷

کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟ | نکات مهم و الزامی !

کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟

کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟

کیفیت آگهی های بنری چقدر برای شما اهمیت دارد ؟

اغلب افراد وقتی می خواند تبلیغات اینترنتی و آنلاین خود را شروع کنند همیشه این دغدغه و این استرس بر آن ها حاکم است تا چگونه به یک طرح خوب دست یابند . عجیب به نظر نمی رسد بلکه در واقعیت هم باید این چنین باشد . شما در حال صرف بودجه اندک و قابل توجه هستید و باید برای تبلیغی که میخواهید انجام دهید نهایت دقت را به کار ببرید .

خصوصا داشتن یک طراحی بنر مناسب که بتواند از معرفی خوبی برای خدمات شما برخوردار باشد جای خود دارد و باید زمان بیشتر و هزینه بیشتر صرف آن کنید . در پارسی طرح مشتریان محترم زیادی درخواست طراحی بنر دارند ، برخی ها برای صرف هزینه تعلل کرده و برخی ها برایشان این موضوع اهمیتی ندارد . اگر میخواهیم وارد بازار کسب و کار شویم و دارای یک هدف مشخص هستیم . حتما باید برای بخش مختلف و آیتم هایی که پیش روی تبلیغ موفق ما می باشد برنامه ریزی کرده و موعد مقرر به آن رسیدگی و پرداخته شود . اگر شما به موقع و در زمان خود اگهی خود را در دید عموم قرار ندهید که استاندارد در آن حفظ نشده باشد مطمئنا برای شما نتیجه مطلوبی نخواهد داشت . اگر لازم است و شرایط کافی برای انتشار یک آگهی خوب را ندارید کمی زمان آگهی خود را عقب تر بیاندازید ، نه به مقداری که از رقبا عقب بمانید ، صرفا یک زمان کوتاهی کمپین اگهی خود را عقب انداخته تا به یک آمادگی نسبتی برای شروع تبلیغات خود دست یابید .

کیفیت طراحی بنر در پارسی طرح :

خوشبختانه در پارسی طرح سیاست قیمت منصفانه و کیفیت برتر برای طراحی بنر تبلیغاتی شما وجود دارد و این موضوع را می توانید با توجه به وجود مشتریان معتبر ، نمونه های خلاق و جذاب و قیمت های مناسب مجموعه پارسی طرح به خوبی درک کنید .

داشتن یک طرح با کیفیت برای تبلیغات موردی نیست به خواهید این روزها به سادگی از آن گذر کنید . کاربران شما امروز با وسواس بیشتری تبلیغات شما را مشاهده میکنند . در صورتی که طرح بنر شما از یک کیفیت مطلوب رو به مثبت برخوردار باشد . بیننده و مخاطبان اینترنتی شما به طرح گرافیکی تبلیغاتی شما توجه بیشتری می کند .

همین مساله ثبت می شود تا نرخ کلیک شما افزایش یابد و کاربران بیشتری جذب طرح تبلیغاتی شما شوند .

این موضوع درست است که عوامل متعددی برای اینکه شما از تبلیغ خوب و با کیفیت بر خوردار شوید وجود دارد . Banner تنها یکی از چند مورد حائز اهمیت در مسیر ثبت آگهی می باشد که باید به آن توجه داشته باشید .

منظور از داشتن یک طرح با کیفیت ، صرف یک تصویر با رزولوشن بالا نیست . بلکه کیفیت گذاری یک طرح به بخش های مختلفی تقسیم می شود . از جمله حفظ استاندارد های اولیه تبلیغات اینترنتی به صورت عموم می بایست رعایت شود تا شما مشکلی از نظر نمایش تبلیغ در صفحات اینترنتی نداشته باشید .

این موارد شامل :  اندازه استاندارد ، عدم افزایش حجم بر حسب کیلوبایت ، عدم استفاده از تصاویری که مغایرت با قوانین نمایش آگهی در کشور دارند .

این موارد به صورت عموم می باشد که می بایست به صورت یک استاندارد تحت وب به آنها توجه داشت ، اما خوب مواردی دیگری هستند که باید علاوه بر نکات قبلی ، طراح به صورت ویژه به آن ها برای خلق یک طرح تبلیغات با کیفیت توجه داشته باشد .

مواردی نظیر :  استفاده صحیح از فونت مناسب ، استفاده درست و جذاب از حرکات موشن – متحرک ، استفاده از تصاویر متناسب جهت نمایش در طرح گیف ، دارای ایده ی مناسب برای خلق یک طرح حرفه ای و جذاب ، عدم کپی از سایر تبلیغات و در مواقع با حداقل کپی اینکار انجام شود و … سبب می شود شما به یک طراحی کاملا کاربر پسند دست یابید .

رسیدن به اهداف بزرگ مانند موفقیت در روند تبلیغات نیازمند یک فکر خوب و خلاق می باشد . این فکر و ایده می تواند از شروع کسب و کار شما شکل بگیرد و به مرور با تبلیغات هدفمند به مدل ایده آل خود برسد . این توقع غیر منطقی است که شما بخواهید در بازار رقابتی شدیدی که این روزها شاهد آن هستیم با کم ترین فکرو اندیشه و هزینه به نتایج اصولی و درست دست یابید . چرا که برای رسیدن به هدف شما به رعایت فاکتور های زیادی احتیاج دارید .

در مجموعه پارسی طرح چه اتفاقی رخ می دهد و شما هنگامی که شما درخواست خود به مجموعه ما می سپارید ما به شما چه اطمینانی را می دهیم ؟

مجموعه پارسی طرح افتخار داشته است که میزبان شرکت های بزرگ ، متوسط و نوپایی بوده است که در زمینه طراحی بنر سایت به آنها خدمت ارائه کند ، تلاش کرده ایم که با حفظ استاندارد ها روز تبلیغات کشور ، طرح هایی را به مشتریان محترم ارائه دهیم که از ویژگی های قابل دفاعی بر خوردار باشند . در طرح هایی که در پارسی به مشتریان محترم ارائه می شود ، موارد مهم و اساسی در آن ها رعایت می شود.

از جمله  :

۱ – پیشنهادات ویرایشی در راستای بهبود متن تبلیغاتی و در جهت افزایش میزان اثر بخشی بر روی مخاطب .

۲ – استفاده از بهترین المان های مرتبط و جذاب برای تاثیر گذاری بیشتر .

۳ – ترکیبی مناسب و رعایت پارامتر های موثر برای افزایش جذابیت بنر و استفاده تکنیک های روز مدرن سازی در حوزه گرافیک

۴ – و …

 

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی که میخواهید از خدماتی نظیر طراحی بنر حرفه ای ، آموزش فتوشاپ و خرید طرح لایه باز کارت ویزیت این مجموعه بهره مند شوید . هم اکنون با پارسی طرح همراه باشید .

اینجا . پارسی طرح است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *