طراحی بنر
سقوط آزاد در طراحی بنر
سقوط آزاد در طراحی بنر
مهر ۱۴, ۱۳۹۷
نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی
نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی
مهر ۲۰, ۱۳۹۷

۵ مطلب برگزیده طراحی بنر

5 مطلب برگزیده طراحی بنر

5 مطلب برگزیده طراحی بنر

۵ مطلب برگزیده طراحی بنر که در وب سایت پارسی طرح که در سال ۲۰۱۷ ( نیمه اول سال ) منتشر شده و با اسقبال خوبی از جانب کاربران مواجه شد را برای شما ذکر خواهیم کرد .

قبل از هرچیز پیشنهاد میکنیم به بخش اول معرفی برترین مقالات طراحی یعنی برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵ مراجعه کنید . که در آن به مقالات برتر در حوزه های مختلف طراحی اشاره داشته ایم . با این حال این مطلب که متمرکز برروی ۵ مطلب خواهد بود که در سال ۲۰۱۷ یعنی در زمان تقریبی حدود ۶ ماه گذشته میپردازیم که اشاره آن در موضوع طراحی بنر می باشد .

هرکدام از مطالبی که در زیر به آن اشاره میکنیم میتواند تاثیر مثبت و روبه رشدی در حوزه تبلیغات بنری داشته باشد و در واقع ما برای بهبود روز افزون بحث تبلیغات اینترنتی تلاش خواهیم کرد که با ارائه و تولید محتوای مناسب و کاربردی دید مدیران صاحب کسب و کار به موضوع تبلیغات و نمایش آگهی را وسیع تر کنیم .

۵ مطلب برگزیده طراحی بنر

۱ . سایزهای جدید بنر تبلیغاتی

در این مطلب ما برای شما سایزهای جدید بنر را ذکر نکردیم بلکه توضیحاتی درباره سایز و ابعادهای جدیدی که به شبکه تبلیغات و آگهی های بنری در سایت های اینترنتی اضافه شده است برای شما ذکر کرده ایم که با درک بهتر و صحیح تری به انتخاب اندازه Banner خود بپردازید ، بر خلاف تصور برخی مدیران وب سایت های تبلیغ دهنده و صاحبان کسب و کار اینترنتی که بر این باور هستند که حتما تبلیغات را باید در ابعاد بسیار بزرگ نمایش دهند و در این صورت است که نتیجه خوبی میگیرند . اما باید بگوییم که این تصور به طور نسبی اشتباه است و افرادی که این مطلب را مطالعه می کنند کاملا به یک درک مناسبی برای انجام اینکار میرسند که حتما پیشنهاد میکنیم مطالعه این مطلب رو از دست ندهید .

۲ .  تکنیک های تبلیغات بنری

مطمئن هستم خیلی از شما صاحبان و آگهی دهندگان در اینترنت همیشه یک دغدغه مهم را با خود حمل میکنید خصوصا هنگامی که قصد انجام تبلیغات در فضای مجازی را در برنامه خود قرار دادید . اینکه چگونه ، از چه راه و روشی ، از طریق مشاوره و حتی خودتان به فکر می افتید که چه کاری انجام دهید در تبلیغات بنری با صرف هزینه بهینه و مناسب یک تبلیغات و سود آور را تجربه کنید . این موضوع چیزی دور از ذهن نیست . برای اینکار حتما الزامی وجود ندارد که بودجه خیلی زیاد چندین میلیونی هزینه کنید ( داشتن بودجه مناسب بالا خوب است ، اما در صورتی که درست صرف تبلیغات شود ) . کافی ست برای کاری که انجام میدهید و یا میخواهید انجام دهید از ایده های نو و متمرکز استفاده کنید و با فکر عمل کنید . در این بین برنامه ریزی نقش مهمی دارد . که پیشنهاد  میکنم  این مطلب که با محوریت همین موضوع است را حتما دنبال کنید .

تکنیک های تبلیغات بنری

۳ . معایب و مزایای فروش بنر

شاید به گوش شما هم خورده باشد و یا گه گاهی تمایل به خرید یک طرح به صورت طرح لایه باز داشته باشید به جای اینکه زمان و مبلغ بیشتری صرف کنید تا یک طراحی اختصاصی برای شما انجام شود شما میتوانید از طرح های از پیش آماده شده استفاده کنید . البته در کشور ما عموما طرح ها به صورت اشتراکی ، و به ندرت به صورت اختصاصی سفارش داده می شوند و اغلب تمایل به طراحی اختصاصی با صرف هزینه و زمان بیشتر در بین مدیران دیده نمی شود . با این حال اگر شما جزو این دسته افراد هستید حتما بهتون پیشنهاد میکنیم که با مزایای و معایب فروش بنر آشنا شوید ، شاید پس از خواندن این مطلب درک بهتری نسبت به قبل ، از خرید طرح های آماده بدست آورید .

فروش بنر

۴ . نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی

جزو کدام دسته از افراد هستید ؟ ، افرادی معتقد هستند به بازاریابی مدرن و پیشرفت رو افزون بحث بازاریابی ، یا جزو افرادی هستید که زیاد به این معقوله اهمیتی نمی دهید با یک سبک پیش می روید و بدون توجه به اتفاقاتی که در اطراف ما و خصوصا بین رقبای میگذرد تبلیغات میکنید یا صرفا به داشتن یک صفحه اینترنتی بدون هیچ استراتژی وابسته شده اید ! . بروزرسانی واژه ای است که طیف وسیعی را در خود پوشش میدهد خصوصا امنیت دیجیتال ، تکنولوژی روز ، افکار طیف وسیع جامعه و هر آنچه درگیر آن هستیم ، بروزرسانی نقش مهمی را در آن ایفا میکند ، با این حال در مطلبی که درباره بروزرسانی در بنر نوشته ایم به صورت بسیار متمرکز در مورد این موضوع البته در بخش تبلیغات اینترنتی بنری اشاره داشته ایم .

نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی

۵ . نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات

درست است که چندی پیش در مورد تاثیر تبلیغات از طریق بنر تلگرام نوشته بودیم ، اما با ارائه مطلب ( نقش مهم بنرتلگرام بر فروش محصولات  ) به نوعی درباره نکات بسیار مهم جهت جذب بیشتر مشتریان اشاره کردیم که با خواندن این مطلب ، کمک بسیاری به شما خواهد کرد تا در صورتی که میخواهید از طریق این شبکه پیام رسان محبوب بین کاربران برای فروش محصولات و یا معرفی خدمات قابل ارائه خود بپردازید کافی ست چند نکته ای که به آن اشاره را رعایت کنید و تاثیر آن در فروش محصولات به وضوح شاهد باشید . این نرم افزار با وجود قابلیت هایی که در اختیار کاربران خود در سال گذشته قرار داده است توانسته راه مناسبی برای فروشندگان و صاحبان شرکت ها و کسب و کار برای تبلیغات هرچه بیشتر باز کند .

نقش مهم بنر تلگرام

برای نتیجه گیری بهتر ، اگر تمایل داشته باشید به صورت دقیق تر و هوشمنداتری مسیر تبلیغات را ادامه دهید ، حتما زمان بیشتری را برای مطالعه مطالبی که در حوزه تبلیغات و طراحی در وبلاگ منتشر میکنیم صرف کنید ، قطعا با مطالعه تمامی این مقالات می توانید به راه حل های مناسبی قبل از اقدام به تبلیغات و یا حتی آگهی های بعدی خود بدست آورید .

انتهای مطلب .

پارسی طرح ( رضاگراف پیشین )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *